Kontakta oss​

SiteVision AB
Drottninggatan 18A
702 10 Örebro

FInfo: 019 - 17 30 30

Telefontid kl 08-16 på vardagar

D info@sitevision.se eller via kontaktformuläret här intill

Vill du kontakta SiteVision support?





Försäljning

Erik Stenman

Erik Stenman

Försäljningschef
erik.stenman@sitevision.se
Telefon: 070-695 33 99

Mikael Sandberg

Mikael Sandberg

Affärsområdeschef offentlig sektor
mikael.sandberg@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 33
Mobil: 070-720 52 02

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Försäljning | Marknadsansvarig
johan.nilsson@sitevision.se
Telefon: 070-569 02 88

Daniel Steffensen

Daniel Steffensen

Försäljning
daniel.steffensen@sitevision.se
Telefon: 076-102 64 44

Jesper Kinnander

Jesper Kinnander

Försäljning
jesper.kinnander@sitevision.se
Telefon: 072-231 33 13
Stockholmskontoret

Anders Hurtig

Anders Hurtig

Regionchef Göteborg
anders.hurtig@sitevision.se
Telefon: 070-422 54 22
Göteborgskontoret

Rickard Häggsjö

Försäljning
rickard.haggsjo@sitevision.se
Telefon: 073-0497672
Göteborgskontoret

Utbildning

Annica Ferguson

Annica Ferguson

Utbildningsansvarig

David Hansson, Utbildning, presales, marknad SiteVision AB

David Hansson

Utbildning | Kommunikationsansvarig
david.hansson@sitevision.se

Telefon: 070-386 65 25

Ekonomi

Kristin Öhrn

Kristin Öhrn

Ekonomiansvarig
kristin.ohrn@sitevision.se
Telefon: 070-953 44 45

Customer Success

Daniel Klingzell

Daniel Klingzell

Customer Success
daniel.klingzell@sitevision.se
Telefon: 072-555 56 32

Robert Lundin

Robert Lundin

Customer Success
robert.lundin@sitevision.se
Telefon: 070-6200110

Ulrika Sandberg

Ulrika Sandberg

Customer Success Manager
ulrika.sandberg@sitevision.se
Telefon: 070-6600182

Övriga kontaktpersoner

Anders Korsvall

Anders Korsvall

VD & marknadschef
anders.korsvall@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 32

Niclas Hedlund

Niclas Hedlund

Utvecklingschef
niclas.hedlund@sitevision.se
Telefon: 019-21 70 55

Karl Eklöf

Karl Eklöf

Head of innovation
karl.eklof@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 38

Lars Lindqvist

Lars Lindqvist

Head of operations
lars.lindqvist@sitevision.se
Telefon: 073-7081618