Kontakta oss​

SiteVision AB
Drottninggatan 18A
702 10 Örebro

FInfo: 019 - 17 30 30

Telefontid kl 08-16 på vardagar

D info@sitevision.se eller via kontaktformuläret här intill

Vill du kontakta SiteVision support?




Försäljning och ekonomi

Mikael Sandberg

Mikael Sandberg

Försäljningschef
mikael.sandberg@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 33
Mobil: 070-720 52 02

Anders Hurtig

Anders Hurtig

Försäljning, projektledning, kundkontakt
anders.hurtig@sitevision.se
Telefon: 070-422 54 22
Göteborgskontoret

Daniel Steffensen

Daniel Steffensen

Försäljning
daniel.steffensen@sitevision.se
Telefon: 076-102 64 44

Erik Stenman

Erik Stenman

Försäljning
erik.stenman@sitevision.se
Telefon: 070-695 33 99

Jesper Kinnander

Jesper Kinnander

Försäljning
jesper.kinnander@sitevision.se
Telefon: 072-231 33 13
Stockholmskontoret

Kristin Åhman

Kristin Åhman

Ekonomi
kristin.ahman@sitevision.se
Telefon: 070-953 44 45

Utbildning, presales och support

Annica Ferguson

Annica Ferguson

Utbildningsansvarig
annica.ferguson@sitevision.se

Telefon: 070-927 82 93

David Hansson

David Hansson

Utbildning & Presales
david.hansson@sitevision.se

Telefon: 070-386 65 25

Ulrika Sandberg

Ulrika Sandberg

Supportchef
ulrika.sandberg@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 37

Övriga kontaktpersoner

Anders Korsvall

Anders Korsvall

VD & marknadschef
anders.korsvall@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 32

Niclas Hedlund

Niclas Hedlund

Utvecklingschef
niclas.hedlund@sitevision.se
Telefon: 019-21 70 55

Karl Eklöf

Karl Eklöf

Head of innovation
karl.eklof@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 38