Vit logotyp Sitevision
Vit ikon för meny.
Vit logotyp Sitevision

Kontakta oss​

Välkommen att kontakta oss om du har frågor eller funderingar. Nedan hittar du våra mer generella kontaktytor samt kontaktpersoner för våra olika områden.

Vi finns alltid nära när du behöver

Vill du besöka oss? Trevligt!

Kul att du vill komma och hälsa på oss. Vi finns ju i Örebro, Göteborg, Stockholm och Oslo. Huvudkontoret hittar du i Örebro.

Här hittar du vägbeskrivningar

Mejl eller telefon?

Telefon: 019 - 17 30 30
Telefontid kl 08-16 på vardagar

Mejl: info@sitevision.se eller via kontaktformuläret nedan.

Vill du kontakta vår support?

Vi vill gärna kalla den världens bästa support. Men avgör gärna själv genom att följa länken nedan. Där hittar du alla kontaktvägar och information om supporten.

Mer om vår support






Försäljning

Eric Stenman, Försäljningschef

Erik Stenman

Försäljningschef
erik.stenman@sitevision.se
Telefon: 070-695 33 99

Mikael Sandberg, Affärsområdeschef offentlig sektor

Mikael Sandberg

Affärsområdeschef offentlig sektor
mikael.sandberg@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 33
Mobil: 070-720 52 02

Johan Nilsson, Försäljning | Marknadsansvarig

Johan Nilsson

Försäljning | Marknadsansvarig
johan.nilsson@sitevision.se
Telefon: 070-569 02 88

Daniel Steffensen, Försäljning

Daniel Steffensen

Försäljning
daniel.steffensen@sitevision.se
Telefon: 076-102 64 44

 

Jesper Kinnander, Försäljning

Jesper Kinnander

Försäljning
jesper.kinnander@sitevision.se
Telefon: 072-231 33 13

Stockholmskontoret

Johan Jakobsson

Matilda Viktorsson

Försäljning
matilda.viktorsson@sitevision.se
Telefon: 073-94 19 400

 

Anders Hurtig

Anders Hurtig

Regionchef Göteborg
anders.hurtig@sitevision.se
Telefon: 070-422 54 22

Göteborgskontoret

Johan Jakobsson, Försäljning

Johan Jakobsson

Försäljning
johan.jakobsson@sitevision.se
Telefon: 070-678 11 00

Göteborgskontoret

Robert Lundin

Utbildning

David Hansson, Utbildnings- & Kommunikationsansvarig

David Hansson

Utbildningsansvarig
david.hansson@sitevision.se

Telefon: 070-386 65 25

Sara Kalander, Utbildning

Sara Kalander

Utbildning
sara.kalander@sitevision.se
Telefon: 070-581 31 00

Ekonomi

Kristin Öhrn, CFO SiteVision

Kristin Öhrn

Ekonomiansvarig
kristin.ohrn@sitevision.se
Telefon: 070-953 44 45

Customer Success

Ulrika Sandberg, Customer Success Manager

Ulrika Sandberg

Customer Success Manager
ulrika.sandberg@sitevision.se
Telefon: 070-660 01 82

Jessica Adolfsson

Jessica Adolfsson

Customer Success
jessica.adolfsson@sitevision.se
Telefon: 070-272 04 89

Daniel Klingzell, Customer Success

Daniel Klingzell

Customer Success
daniel.klingzell@sitevision.se
Telefon: 072-555 56 32

Ingen bild

Linda Brorsson

Customer Success
linda.brorsson@sitevision.se
Telefon: 070-251 55 05

Göteborgskontoret

Robert Lundin

Marknad

Malin Pettersson, Content Manager

Malin Pettersson

Content Manager
malin.pettersson@sitevision.se
Telefon: 070-184 44 35

Robert Lundin, Art Director

Robert Lundin

Art Director
robert.lundin@sitevision.se
Telefon: 070-620 01 10

Robert Lundin

Övriga kontaktpersoner

Anders Korsvall, VD & marknadschef

Anders Korsvall

VD & marknadschef
anders.korsvall@sitevision.se
Telefon: 070-568 78 46

Niclas Hedlund, Utvecklingschef

Niclas Hedlund

Utvecklingschef
niclas.hedlund@sitevision.se
Telefon: 070-695 34 93

Karl Eklöf, Head of innovation

Karl Eklöf

Head of Innovation
karl.eklof@sitevision.se
Telefon: 070-593 03 94

Lars Lindqvist, Head of operations

Lars Lindqvist

Head of Operations
lars.lindqvist@sitevision.se
Telefon: 073-708 16 18

Kontakta oss

Sitevision
Drottninggatan 18A
702 10 Örebro

Info: 019-17 30 30
Support: 019-17 30 39

Boka en demo

Upptäck alla möjligheter med Sitevision genom en demo utifrån dina behov.

FÖLJ OSS

Prenumerera på Sitevisions nyhetsbrev

Du får stenkoll på nya funktioner i Sitevision, vad som händer hos oss och en hel bunt med tips. Tanken? Att göra ditt jobb med webben smart, smidigt och skoj.

Vit logotyp Sitevision

Sitevision AB är ett svenskt produktföretag som fokuserar på att utveckla webbpubliceringsverktyget Sitevision.

Vit ikon för att stänga

Vi visar gärna

Det bästa sättet att lära känna Sitevision är genom en demo. Vi tar gärna tid för dig och visar hur det fungerar och alla möjligheter med vår produkt.