Kontakta oss​

SiteVision AB
Drottninggatan 18A
702 10 Örebro

FInfo: 019 - 17 30 30

Telefontid kl 08-16 på vardagar

D info@sitevision.se eller via kontaktformuläret här intill

Vill du kontakta SiteVision support?






Försäljning

Erik Stenman

Erik Stenman

Försäljningschef
erik.stenman@sitevision.se
Telefon: 070-695 33 99

Mikael Sandberg

Mikael Sandberg

Affärsområdeschef offentlig sektor
mikael.sandberg@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 33
Mobil: 070-720 52 02

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Försäljning | Marknadsansvarig
johan.nilsson@sitevision.se
Telefon: 070-569 02 88

Daniel Steffensen

Daniel Steffensen

Försäljning
daniel.steffensen@sitevision.se
Telefon: 076-102 64 44

Jesper Kinnander

Jesper Kinnander

Försäljning
jesper.kinnander@sitevision.se
Telefon: 072-231 33 13
Stockholmskontoret

Anders Hurtig

Anders Hurtig

Regionchef Göteborg
anders.hurtig@sitevision.se
Telefon: 070-422 54 22
Göteborgskontoret

Johan Jakobsson

Johan Jakobsson

Försäljning
johan.jakobsson@sitevision.se
Telefon: 0706-781100
Göteborgskontoret

Utbildning

David Hansson, Utbildning, Marknad SiteVision AB

David Hansson

Utbildnings- & Kommunikationsansvarig
david.hansson@sitevision.se

Telefon: 070-386 65 25

Sara Kalander, Utbildning

Sara Kalander

Utbildning
sara.kalander@sitevision.se
Telefon: 070-581 31 00

Ekonomi

Kristin Öhrn, CFO SiteVision

Kristin Öhrn

Ekonomiansvarig (föräldraledig)
kristin.ohrn@sitevision.se
För ekonomifrågor, vänligen ring växeln: 019-17 30 30

Customer Success

Ulrika Sandberg

Ulrika Sandberg

Customer Success Manager
ulrika.sandberg@sitevision.se
Telefon: 070-6600182

Daniel Klingzell

Daniel Klingzell

Customer Success
daniel.klingzell@sitevision.se
Telefon: 072-555 56 32

Robert Lundin

Robert Lundin

Customer Success
robert.lundin@sitevision.se
Telefon: 070-6200110

Marknad

Malin Pettersson, Content Manager

Malin Pettersson

Content Manager
malin.pettersson@sitevision.se
Telefon: 070-184 44 35

Övriga kontaktpersoner

Anders Korsvall

Anders Korsvall

VD & marknadschef
anders.korsvall@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 32

Niclas Hedlund

Niclas Hedlund

Utvecklingschef
niclas.hedlund@sitevision.se
Telefon: 019-21 70 55

Karl Eklöf

Karl Eklöf

Head of innovation
karl.eklof@sitevision.se
Telefon: 019-17 30 38

Lars Lindqvist

Lars Lindqvist

Head of operations
lars.lindqvist@sitevision.se
Telefon: 073-7081618